infolinia: 801 009 445

Finansowanie kontraktów

Finansowanie kontraktówFinansowanie przeznaczone dla kontraktów handlowych, produkcyjnych oraz usługowych (w tym budowlanych). Z finansowania mogą skorzystać również firmy, które nie mają tradycyjnie rozumianej "zdolności kredytowej". Finansowanie może mieć charakter jednorazowy bądź odnawialny.

Czytaj więcej...

Biznes Pożyczka

Biznes PożyczkaNawet do 10 mln PLN - jest prostym sposobem na pozyskanie potrzebnego finansowania. Skierowana jest do firm, które potrzebują szybko większej gotówki lub nie mogą otrzymać kredytu bankowego. Atutem pożyczki jest jej elastyczność oraz uproszczona procedura.

Czytaj więcej...

Inwestycje kapitałowe

Inwestycje kapitałowe - Venture CapitalFinansowanie w zamian za objęcie udziałów lub akcji w spółce na ograniczony okres przez zewnętrznego inwestora finansowego. Inwestycja możliwa do wysokości 1,5 mln zł w jeden projekt.

Czytaj więcej...

Finansowanie handlu

finansowanie handluFinansowanie do 4 mln PLN - bez zabezpieczeń rzeczowych. Atutem propozycji jest również brak konieczności badania zdolności kredytowej przedsiębiorstwa. Finansowanie przeznaczone jest dla firm handlowych prowadzących działalność hurtową jak również detaliczną.

Czytaj więcej...

Finansowanie eksportu

finansowanie eksportuFinansowanie działalności eksportowej – niezależne od posiadania zdolności kredytowej i bez konieczności przedstawiania zabezpiecz rzeczowych. Rozwiązanie dostępne jest również dla firm, które rozpoczynają dopiero działalność eksportową.

Czytaj więcej...

Pożyczki bankowe

Pożyczki bankoweDla firm, które szukają przed wszystkim najtańszych rozwiązań mamy w ofercie bankowe pożyczki hipoteczne. Pożyczka może być spożytkowana na dowolny cel, bez wymogu udokumentowania przeznaczenia i przedkładania faktur lub innych dokumentów.

Czytaj więcej...