infolinia: 801 009 445

finansowe
rozwiązania

Finansowanie kontraktów

Finansowanie przeznaczone dla kontraktów handlowych, produkcyjnych oraz usługowych (w tym budowlanych). Z finansowania mogą skorzystać również firmy, które nie mają tradycyjnie rozumianej "zdolności kredytowej". Finansowanie może mieć charakter jednorazowy bądź odnawialny.

Czytaj więcej...

Biznes Pożyczka

Nawet do 10 mln PLN - jest prostym sposobem na pozyskanie potrzebnego finansowania. Skierowana jest do firm, które potrzebują szybko większej gotówki lub nie mogą otrzymać kredytu bankowego. Atutem pożyczki jest jej elastyczność oraz uproszczona procedura.

Czytaj więcej...

Inwestycje kapitałowe

Finansowanie w zamian za objęcie udziałów lub akcji w spółce na ograniczony okres przez zewnętrznego inwestora finansowego. Inwestycja możliwa do wysokości 1,5 mln zł w jeden projekt.

Czytaj więcej...

Finansowanie handlu

Finansowanie do 4 mln PLN - bez zabezpieczeń rzeczowych. Atutem propozycji jest również brak konieczności badania zdolności kredytowej przedsiębiorstwa. Finansowanie przeznaczone jest dla firm handlowych prowadzących działalność hurtową jak również detaliczną.

Czytaj więcej...

Finansowanie eksportu

Finansowanie działalności eksportowej – niezależne od posiadania zdolności kredytowej i bez konieczności przedstawiania zabezpiecz rzeczowych. Rozwiązanie dostępne jest również dla firm, które rozpoczynają dopiero działalność eksportową.

Czytaj więcej...